The Beauty of Gemina

21. února 2007 v 12:34 | Evangelista |  Hudba
Švýcarsko, rok 2006. Zrozená z industriálního prachu, vynořila se z mlhy romantické gotiky nová formace nesoucí jméno The Beauty of Gemina. Na nosné vlně zasněné dark-wave music právě v těchto dnech vyráží na své tažení nejen Švýcarskem. U toho jsme nemohli chybět. Za celým projektem stojí rekrut švýcarské dark-wave scény Michael Sele podporovaný dále basákem Martinem Luzio a bubeníkem Macem Vinzensem.
Deska, která se na pultech objeví během ledna 2007 nese název Diary of a lost. Více o ní se dozvíte v naší recenzi, takže nemá cenu celou věc nějak zvláště pitvat.
The Beauty of Gemina
The Beauty of Gemina se ve svojí hudbě snaží skloubit romantickou melancholii temných melodií s razancí industriální elektroniky a ostrostí goth-rockových kytar. A tak i když to možná zní podivně, v jejich elektronické hudbě dostávají relativně dosti místa i struny a lehké bicí. Tématem desky Diary of a lost jsou, jak název napovídá, osudy lidí, jejichž duše se v mixéru dnešní době cítí ztraceny. Na povrch tak vyplouvají pojmy jako sebevražda, násilí, osamělost, ale i láska, trápení či naděje a nenávist. Tak jako je pestrý mix těchto výrazů a na ně navazujících nálad, je pestrý i hudební koktejl, který nám kapela na svém debutovém albu servíruje. Je těžké určit těžiště celé tvorby, protože váha celé desky je rovnoměrně rozložena mezi jemné zasněné skladby v duchu famózních Deine Lakaien, temné a dráždivé industriální koláže, ale zastoupeny jsou i vyloženě příjemné balady, v nichž se největší pozornosti těší rosou pokryté černé piano.
Desku "Diary of a lost" produkoval Michael Sele a byla nahrána v IceCube Studios. Nezbývá tedy, než si na ni počkat do 26.1.2007, kdy se oficiálně objeví v prodeji.

Volumemax.net vám však již dnes přináší její recenzi a navíc i exkluzivní rozhovor právě s Michaelem Sele!

Domovské stránky: www.thebeautyofgemina.com
Článek převzat z : http://www.volumemax.net
 

Buď první, kdo ohodnotí tento článek.

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama