Hellfire Society

18. května 2008 v 18:10 | Evangelista |  Hudba
Hellfire Society je dílem Davida G., jehož nespokojenost se socio-politickou a náboženskou situací v jeho rodné Itálii ho dohnala až k vytvoření tohoto projektu, který má být cestou jak poukázat na tyto problémy a bojovat proti nim.
V těsné blízkosti Vatikánu- domova Římsko-katolické církve a především světového centra náboženského a sociálního útisku- dal David život projektu HFS, jenž má vyjadřovat jeho nesouhlas a sloužit jako cesta k rozšíření jeho názoru mezi veřejnost. Přijetí HFS veřejností bylo naprosto nečekané, na první koncert kapely se přišlo podívat přes 1500 lidí- mrazivé zvuky kytar a Davidův charismatický projev si velmi rychle získali mnoho věrných fanoušků a Hellfire Society brzy vyjela na své první celoevropské turné. Jejich proti-náboženské postoje však nezůstali bez ohlasu ortodoxních křesťanů, demonstranti začali narušovat jejich koncerty, často šlo o skupinu i 250 lidí, z nichž většina se objevovala na každém vystoupení a veřejně vyzívala lidi, aby se modlili proti svobodě slova, jenž HFS představuje. Ovšem navzdory úsilí, které demonstranti vyvíjí, "Angry Army" ("rozlobená armáda") se pořád rozšiřuje a získává si stále nové a nové příznivce.
Nyní, po přijetí nového baskytaristy a s novým produkčním týmem, Hellfire society se konečně dostala k nahrání svého prvního singlu a videoklipu, který je jen malou ochutnávkou z alba, na kterém kapel pracuje už téměř dva roky.
Prosím nekopírovat bez povolení a uvedení zdroje !
 

Buď první, kdo ohodnotí tento článek.

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama