Neonacismus pro naše pračky!

19. listopadu 2009 v 20:18 | Evangelista |  MadHouse
Tenhle článek našla Yassmína na kultovních stránkách Dfens
http://www.dfens-cz.com/view.php?cisloclanku=2009111505 , hatecore shop Kaufland mě neskutečně pobavil :DDD


Vydáno 15. 11. 2009 (11735 přečtení)

Provokace neonácků neberou konce. Židohlídka Eichler příchází s dalším skandálním odhalením - po rasistických čmelákách vyřvávajících bez ohledu na Rómy, Afroameričany a jiné menšiny své slogany např. "bílá, bílá, bílá, komu by nelíbila", tentokrát si náckové nezvolili za cíl nic menšího, než vaši pračku.
Prací prášek Merkur jistě všichni dobře známe, aniž bychom tušili, jak velký ideozločin skrývá jeho nepříliš vábné balení. Posuďte sami. Na obalu se vyjímá nápis "bílá síla" dokonce ve dvou jazycích. Není to nic jiného než ono známé "white power", název myšlenkové odnože ultraradikálních neonacistických extrémněpravicových neonacistů fuj fuj fuj a název známého alba hudební skupiny Skrewdriver fuj fuj fuj fuj.
A to není zdaleka všechno.
Aby bylo jeho zákazníkům zcela zřejmé, pro jaký okruh konzumentů je materiál určen, je na pytlíku ještě provokativní věta "pro bílé prádlo". Jistě, můžete namítnout, že tato formulace pouze upozorňuje zákazníka, že nemá v tomto prostředku prát barevné volepení, například batykované hadry z konopných nití, mošničku na fet zakoupenou ve fair trade shopu, antifa mikinu s velkým áčkem zasviněnou při vaření pervitinu apod., protože by tyto prémiové textilie white power nenávratně poškodila. Kdyby tomu tak bylo, formulace by zněla "na bílé prádlo". Zde to však stojí naprosto jasně: White power prášek je jen Pro bílé. Další důkazy netřeba. Hledíte na šest kilo koncentrovaného apartheidu!
Podívejme se dál na temnou symboliku ultraneonacistického prášku. Název Merkur také není jen tak. Planeta Merkur oběhne Slunce za 88 dnů, což z ní dělá nejnacističtější planetu naší sluneční soustavy. Komise složená ze sociálních ekologů, odborníků na extrémismus a specialistů na ničení zakázané symboliky analyzovala tento stav a dospěla k závěru, že jediným řešením tohoto nepřijatelného chování extrémistické planety je humanitární bombardování atomovými bombami, které by za jistých okolností mohlo změnit dráhu jejího oběhu tak, že by oběhla Slunce již za 87 dnů, což ovšem zase odkazovalo na osobu Hermanna Göringa. Pokud ovšem jde o prací prášek, poselství je jednoznačné. Eighty-eight prášek na bílé prádlo přináší white power do vaší pračky.
Nejnovější zjištění NASA tyto závěry jen potvrzuje. Planeta Merkur obsahuje ve velkém množství železo! Fašistické tanky byly také ze železa. Další důkazy o spiknutí na galaktické úrovni jistě netřeba. Tohle je výmluvné až dost. Enough is enough.
Ptejme se - jak vypadá typický zákazník, který táhne z hatecore supermarketu 6kg koncentrované rasové nadřazenosti? Je to pravděpodobně člověk, který místo aby se účastnil komunitní práce, pomáhál Rómům se vzdělávát v automobilových elektroinstalacích nebo převodovkách (rádio a Konstrukt) nebo veřejně odsuzoval neonacistické rejdění, sobecky udržuje v čistotě svůj outfit a popírá tak svůj alternativní look, zvyšujíce ekologickou zátěž a carbon footprint. Takové lidi mezi námi, mezi lidmi moderního typu, definitivně nechceme.
Zjevná společenská nebezpečnost pracího prášku Merkur bílá síla je v tom, že do produktové řady ultra-neo-mega-hypernacistů přináší komplexitu. Nyní je možné vložit do pračky Bosch, Siemens případně AEG (zakoupené na bilezbozi.cz) tričko Nibelungen, kalhoty Thor Steinar, mikinu Dobermann a vyprat to ve white power eighty-eight prášku, čímž vliv krajně pravicových hnutí opět kruciálně vzroste. Desítky tisíc extrémistů právě nyní perou svoje špinavé prádlo a Ondřej Cakl k tomu mlčí. Zde je třeba rozhodně zasáhnout a formulovat novou sérii zákonných novel posilující pravomoci policie v oblasti namátkových kontrol praček a prádelen, zda v nich nejsou uchovávany nepovolené textilie a materiály jako white-power prací prostředky.

15.11.2009 D-FENS
za foto odhalující nacistické materiály
v hatecore shopu s názvem Kaufland
děkuji Vincentovi.
 

1 člověk ohodnotil tento článek.

Komentáře

1 Elysia Elysia | Web | 19. listopadu 2009 v 20:47 | Reagovat

jo na dfens se vzdycky kralovsky pobavim:D

2 Lykao Lykao | Web | 28. listopadu 2009 v 12:07 | Reagovat

*rofl* Nejsem schopna inteligetního slova (i když možná ano, niméně bez kontextu) :D

3 serc serc | Web | 9. prosince 2009 v 3:16 | Reagovat

znám, je to super, ještě by to chtělo chodit po obchodech a lepit na to AFA propagační materiál:))

4 Chloë Chloë | Web | 13. prosince 2009 v 11:02 | Reagovat

Lol :D Iné k tomu "povedať" neviem :D

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama