Jak se žije v multi-kulti ?

1. prosince 2009 v 16:13 | Evangelista |  Názory
 

Buď první, kdo ohodnotí tento článek.

Komentáře

1 Anti Anti | 1. prosince 2009 v 17:59 | Reagovat

Velmi vydařené video. A naprosto souhlasim, já ty černý držky taky nesnášim...

2 Evangelista Malefique Evangelista Malefique | 1. prosince 2009 v 18:45 | Reagovat

Jo jo, je to pakáž, lidi to jen nechtěj vidět.

3 Anti Anti | 2. prosince 2009 v 18:30 | Reagovat

Přesně tak. A jak je v tom videu, sotva člověk řekne jediné špatné slovo proti černýmu, nebo se na něj jen křivě podívá, už je prohlášen na rasistu a bůhví co ještě. A to by podle mě být nemělo, protože já se nebojim říct veřejně můj nepříliž hezký názor, poněvadž jsem rasistka a nestydim se za to a ostatní by taky neměli, taky by měli svoje názory na tu černou mršinu říct nahlas, nebo to tu zanedlouho dopadne tak, že černí obklopí celou zeměkouli a po bílym tu nezbude ani mastnej flek..

4 Adelaide Adelaide | 2. prosince 2009 v 20:55 | Reagovat

Takže prý si jsou všechny rasy rovny? Občas mívám vážně silný pocit, že černá rasa nějakým záhadným způsobem zasekla na některé evoluční fáze a to závažně poznamenalo jejich mozky. Nejprve jsem byla toho názoru, že se bez ohledu na barvu všude najdou jedinci, co se chovají jako hovada, ale ta statistika mě vyvedla z omylu a usvědčila. Ta procenta jsou vážně vysoká. Naopak mě pobavil obrázek s hucičkou 'Já chci černouška', či jak to tam stálo. Má spolužačka je stejného názoru a také IQ jako ona. Je to vskutku 'milé' být s takovými lidmi ve styku.

5 XMachr @ James.Heather XMachr @ James.Heather | 12. prosince 2009 v 2:31 | Reagovat

Jak udělat rasistické video ? Vybrat páš ošlivých případů kdy byl zastižen občan opačné pleti u trestého činu který spáchal... Pak nějaká ta statistika bez bližších informací kdo jí dělal a tak dále a nakonec i kdyby byla pravdivá povrchně ukázat na rozlité mléko. Ale proč se nikdo nezajímá jak to se to mléko rozlilo ? Třeba by se zabránolo dalším problémům najít příčinu. V podstatě na vině jsem my bílí. Zaprvé nemáme rovná práva což je proti ústavní a bílí tak černí by měli mít stejná prava s tím souhlasím a v té části se mohu rasistů zastat a však. Lidé zapomínáte že člověk je zvíře. Vemte si psa. Naučíte ho jak se má chovat o se stane členm vaší rodiny všechno funguje. A co když si pořídíte psa ale na výchovu se vyšlete a protože se chová jak se chová z nedostatku výchovy tak ho oddělíte od okolí aby někomu neublížil. Jak asi takový pes reaguje ? A s lidmi je to stejné. Všechny problémy vznikly kvůli rasismu. Černoši nikdy nedostali vždělání aspoň né ve správný čas. Byli to otroci ti vzdělání nepotřebovali pak se jim dala svoboda a místo aby se konečně mohli vždělávat neměli černoši na vzdělání peníze a tak i jejich děti neměli dobré vyhlídky. A člověk bez vzdělání se stane lehce primitivním a jako takový se začne chovat jako zvíře. Přesi jen humanisté pocházejí z řad inteligence. Černoši ale humanistické mylšenky zdílet nemohly. Byli nasraní na bílé že mají hezké domy peníze a oni jelikož nebyli vzdělaní měli málo peněz a jelikož byli nevzdělaní a neviděli východisko stali se agresivní a našli si práci v gangu neb zločin krásně zabezpečí je i jejich rodinu je z toho prostě spousta peněz bez nutnosti vzdělání. Najednou si všimli bílí co že se to děj tak začali mít strach a bílé odělili od černých. Cože ovšem vedlo ještě k horším důsledkům neb černochům už nic nebránilo stát se opravdu zvířaty. /// A teď zeptajme se sami kdo za to může černí nebo bílí? Já myslím že kdyby byla situace opačná na začátku tak stejně opačně i skončí a bílí by byli nezdělaní agresivní a zlý... Nemůžete od nevzdělaného člověka myslícího promitivně ať se chová humáně ke svému okolí..... A tedy počátek toho všeho byla nerovnost a rasismus v období otroctví a těsně po něm. A stačilo tak málo dát otrokům vždělání a oni se mohli skvěle zapojit do společnosti bez jakých koli násilností. Situace v ČR bílí a rómové je spíš problém na urovní (politické) zákonů a však i čeké pokusy o odělení cikánů od bílích nejsou správnou cestou, ba naopak, ještě to situaci vyostřuje... Antifa jsou kreténi stejně jako xenofóbní náckové neb oba jsou to extrémy které tuto společnost jen ničí, naučme se žíti někde ve středu zdravého rozumu.

6 Anti Anti | 13. prosince 2009 v 18:44 | Reagovat

XMachr @ James.Heather: Když se tak zamyslím nad tvým vyčerpávajícím komentářem, tak mě napadne, že na tom možná i něco je, ale jak jsi sám/a napsal/a, BYLI to otroci, kteří vzděláná neměli, poněvadž na to neměli peníze, ale pokud vím, tak doba, kdy byli černoši především otroci, už dááávno pominula, teď je uplně jiná doba. Většina z nich se narodí v kultivované, vyspělé civilizaci, kde už mají možnost se normálně vzdělávat, tak, jako jejich rodiče. V dnešní době už víceméně nenajdeš nevzdělaného černocha, protože má ke vzdělání prostředy, když tedy opomenu černochy pocházející odněkud z Ugandy, jenže takový v těch zaostalých zemích aspoň zůstávaj a nikomu nic nedělaj. Řekla bych, že se spíše obecně bavíme o "černoších z Ameriky", protože tam se většina trestních činů odehrává..
Nejsem si tak docela jistá, jestli rozumíš tomu, co se snažim vysvětlit...
Rozhodně bych ale jejich nevhodné chování neomlouvala nevzdělaností atd.
V podstatě jde ale jen o můj subjektiví názor, což máme každej...

7 XMachr @ James.Heather XMachr @ James.Heather | 15. prosince 2009 v 0:08 | Reagovat

Anti: Jistě ale děti se učí od svých otců a ti od svých dědů. A kyže to je asi pak tak: můj děd byl hajzl stejně jako můj otec a proto jsem i já hajzl.
(jedinec se většinou přizpůsobuje kolektivu )Dnes už nejde o to že by v americe neměli vzdělání, ale to že jsou v podstatě oděleni a tedy mají už svou uspořádanou komunitu. Jako když se u nás narodí bílé dítko a ač je ateista slaví Vánoce,Velikonoce a jiné původně křesťanské svátky. Ano křesťanské svátky měli být nahradit ty pohanské aby byli v přibližně stejdou dobu ale u stromečku se zpívá: Narodil se Kristus pán veselme se. To není moc ateistické. A stejně jako i u nás se po tolika letech posazuje křesťanství ( je to i v jiných věcech než svátky to byl jeden z příkladu) tak u nich zase přetrvává něco jiného. Jediné jak to minimalizovat je postupně začleňovat jednotlivě a ne oddělovat. Při začleňování bych si ale taky dával pozor třeba tvoření jistých skupin na škole oddělujiící se od kolektivu zase zavání problémem...... Ale jak jsem psal jde i o nerovné zákony, které potřebojí jisto jistě srovnat.

Navíc vždy existuje nějaký slučný černý,bílý i žlutý. A pokud zavrhneme celou skupinu zavrhneme tím i slušné jedince.

8 Anti Anti | 15. prosince 2009 v 18:03 | Reagovat

XMachr @ James.Heather: S tou poslední větou souhlasim na 100%. Samozřejmě, že existují i šlušné osoby opačné barvy, ale přiznejme si, moc jich neni. Když uvedu příklad: V práci, kde pracuje moje mamka, přijmuli novou pracovnici, romku, říkejme jí pani X. Během pár dní se dala s mamkou dohromady a jsou skvělý kámošky. Když mi to mamka řekla, tak nějak jsem to nemohla pochopit, protože jak jsem už napsala v předešlých komentářích, rasista jsem, ale všechno beru s velkou mezí a odstupem. Když jí mamka jednou přivedla k nám domu, myslela jsem, že v ten den domu nevkročim, dokud pani X neodejde. Ale domu jsem jako normálně přišla a normálně jsem valila oči. No prostě ženská, jak má bejt, vtipná, pracovitá, vychovaná. Kdyby neměla barvu, jakou má, nevěřila bych, že to je romka.
Proto říkám, že to všechno beru s odstupem, protože i ti slušní, se opravdu najdou. Bohužel, je jich minimum.
Na těch Vánocích taky něco bude. Leč je člověk ateista, Vánoce slaví, s tim souhlasim, je to zvláštní, ale řekla bych, že se tento svátek bere spíše už jako zvyk, tradice nebo jak to nazvat. To je asi jako, když jde člověk spát a popřeje Dobrou noc, taky je to takový zvyk a tak i s tim ostatním...
Mohu se zeptat, kolik je Ti let?!..

9 XMachr @ James.Heather XMachr @ James.Heather | 16. prosince 2009 v 14:53 | Reagovat

Anti: No tak to jsem rád že má někdo i tu i tu dobrou zkušenost. Zvyk je zvyk, ale i nad ním by se mělo přemýšlet jest-li je to zvyk správný. To píši tak hrozně, že tě zajímá můj věk? Ale klidně ti ho zdělím 22let mi je.

10 Anti Anti | 16. prosince 2009 v 18:18 | Reagovat

XMachr @ James.Heather: Ale ikdyby se nad tim většina zamyslela a usoudila, že to neni až tak správný zvyk, přesto by Vánoce slavili i nadále, poněvadž to už jaksi patří k neodmyslitelným dnům našich životů, stejně tak i ostatní svátky.
Copak ty Vánoce neslavíš, nebo?!
Ne, naopak, právě že se mi líbí, jak píšeš. Jakým stylem i jak uvádíš příklady a jak vysvětluješ. Sloh ti asi nikdy problémy nedělal, že?!...

11 XMachr @ James.Heather XMachr @ James.Heather | 17. prosince 2009 v 0:20 | Reagovat

Anti: Sloh ne, ale gramatika ano. Hold když je někdo dyslektik a dysgrafik v jedné osobě tak je to někdy problém. Vánoce slavím, to byl jenom příklad. Navíc si nemyslím, že je to špatný zvyk. Zato beru za špatný zvyk jíst maso a tak se konzumaci masa vyhýbám. Vlastně jsem na to jak ti slušní cikáni. I když se okolí chová jinak dokonce i má rodina, já se přesto snažím dělat to co uznám za správné.

12 Anti Anti | 17. prosince 2009 v 12:50 | Reagovat

XMachr @ James.Heather: Tak to máme něco málo společného. Já jsem zase něco jako dyskaukulik.
Jinak to maso. No, já nevim, já jsem se dřív taky snažila masu vyhýbat a docela jsem i dlouhou dobu odolávala, ale nakonec jsem zjistila, že to bez masa nějak nejde, tak jsem s tim zkončila, ale když vyloženě nemusim, nejim ho.
Ale myslim, že jsme docela rapidně odbočili od hlavního tématu. Ale tak nevadí, aspoň jsme vcelku i pokecali ;-)

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama