Evropská Unie právě zahájila postupnou imigraci 56 milionů muslimů

27. července 2010 v 14:24 | Evangelista |  Názory
Opravdu nechápu naivitu lidí, jež toto přivedli na světlo světa, někdy se mi zdá, že politici dávno ztratili kontakt s realitou. Místo řešení stávajících problémů s přistěhovalci, jich do Evropy natáhnou ještě větší množství. Zřejmě chtějí další nepokoje, bombové útoky, znásilňování a další skvělé věci, které nám multikulturní společnost přináší....asi aby jsme se nenudili.

článek vypůjčen z http://budicek.hovnet.cz/modules.php?name=News&file=article&sid=190

Pokud se zajímáte problematiku multikulti a máte fejsbůk, můžete se přidat i do mé skupiny Jsme proti multikulturalismu a pozitivní diskriminaci

__________________________________________________________
Evropská Unie právě zahájila postupnou imigraci 56 milionů severoafrických muslimů, v onom slavném "společném řízení migračních toků a tlaků" nastoleném Lisabonskou smlouvou. Projekt se jmenuje "Euro-Mediterranean Partnership" (též "barcelonský proces" a "Unie pro Středomoří") a v byrokratických útrobách EU se s vyloučením veřejnosti připravuje už patnáct let. V hlavních evropských médiích se poprvé objevil 11. října 2008 ve zprávě britského deníku The Daily Express.


Autor: Benjamin Kuras Evropská Unie právě zahájila postupnou imigraci 56 milionů severoafrických muslimů, v onom slavném "společném řízení migračních toků a tlaků" nastoleném Lisabonskou smlouvou. Projekt se jmenuje "Euro-Mediterranean Partnership" (též "barcelonský proces" a "Unie pro Středomoří") a v byrokratických útrobách EU se s vyloučením veřejnosti připravuje už patnáct let. V hlavních evropských médiích se poprvé objevil 11. října 2008 ve zprávě britského deníku The Daily Express.

Číslici 56 milionů Express vyštrachal ve zprávě statistického úřadu EU zvaného Eurostat, která ji uvedla jako odhad počtu imigrantů potřebných na vyrovnání demografického úbytku v celé Evropě mezi roky 2010 a 2050. Aby bylo z čeho živit rostoucí počty evropských důchodců. 

Takovýto odhad však vychází z předpokladu, že všichni imigranti budou pracovat a platit daně. Ten je už dnes mírně řečeno teoretický, protože v některých evropských zemích imigrace přestala být čistým ekonomickým přínosem a stala se zátěží, jak nezaměstnanost v imigrantských komunitách několikanásobně převýšila míru nezaměstnanosti domorodců. Následkem krize a růstu nezaměstnanosti se pak trochu ztlumila rétorika propagátorů projektu. Mezi ty nejhlasitější patří francouzský prezident Sarkozy, který s nástupem francouzského prezidenství v červenci 2008 prohlásil: "Ze Středozemí uděláme oblast míru a vybudujeme ji tak, jak jsme vybudovali EU." Krize a růst nezaměstnanosti v témže roce však Sarkozymu znemožnily projekt dát do chodu už do konce 2008, jak zamýšlel. Jednu chvíli dokonce kolovaly dohady, že se od projektu upustilo.

A pak najednou uprostřed roku 2009 zjistili Dánové, že projekt běží na plnou páru, se spoluprací dánské vlády, tajně, bez informování veřejnosti, s absolutním mlčením médií. Že na to z celé Evropy přišli zrovna (a jen) Dánové, bylo díky několika jejich aktivním občanským organizacím, jednou z nichž je SIOE (Stop Islamisation Of Europe). Ta koncem května uspořádala o Euro-středomořském projektu v budově parlamentu konferenci, která s použitím oficiálních internetových dokumentů EU předložila důkazy, že "Euro-Med" pokročil k vytváření nové "Velké-EU" v hranicích podobných Římskému impériu. Vedle sedmadvaceti zemí Evropských zahrnuje i šestnáct severoafrických a blízkovýchodních. Má dva společné prezidenty, jednoho "severního" druhého "jižního". V době květnové konference SIOE jimi byli Sarkozi a Mubarak. 

Promítané dokumenty EU na konferenci SIEO potvrzovaly, že už od letošního roku, ale naplno v roce 2012 má v "Euro-Medu" fungovat volný pohyb zboží a osob. Jiné dokumenty počítaly s oněmi citovanými 56 miliony muslimů a tím praktickou islamizací Evropy. Pozvání na konferenci nepřijal nikdo z vládních politiků ani šéfredaktorů, kterým konference chtěla položit otázku, proč tyto informace veřejnosti zamlčují. Dánský premiér odmítl odpovědět na dva dopisy žádající vysvětlení, proč vláda občanům třináct let existenci projektu zamlčuje. Několik nevládních poslanců, kteří přišli, o projektu "Euro-Med" také zjevně nic nevěděli a zažili na konferenci informační šok. Pozvaný americký islamolog profesor Bill Warner přednesl historické důkazy, že islám se nikdy nevzdává a nepřizpůsobuje, nýbrž vždy usiluje o nadvládu. A že tudíž "Euro-Med" směřuje k definitivnímu konci západní civilizace v Evropě během jedné generace. 

Konference SIOE představila základ projektu, jímž je "Euro-Mediterranean Declaration" z barcelonské konference v listopadu 1995. Podepsaly ji všechny tehdejší členské státy EU plus Maroko, Alžírsko, Tunisko, Egypt, Jordánsko, Palestinská správa, Sýrie, Libanon, Turecko a Izrael. Lisabonskou smlouvou její platnost přešla automaticky i na nové členy EU. Deklarace se zavazuje zavést od roku 2010 politické partnerství, kulturní partnerství, volný obchod, ekonomickou integraci, volný pohyb a zvýšený rozpočet finanční pomoci partnerským islámským zemím. Jakou pozici bude v dnešní zostřené situaci mít Izrael, je v této chvíli nejasné, podepisoval to krátce poté, co si Arafat s Peresem potřásali rukama a ještě než se svět dověděl o nějakém Hamasu. 

Na základě Barcelonské deklarace postupně vznikly desítky specifických institucí a projektů, které (většinou z rozpočtu EU) "Euro-Med" splétají a proplétají, prakticky ve všech oborech: energie, průmysl, obchod, turismus, vědecký výzkum, telekomunikace, informatika, regionální infrastruktura, doprava, životní prostředí. V popředí stojí koordinační činnosti kulturní, vzdělávací a mediální. 

Jednou z nejdůležitějších a nejaktivnějších institucí "Euro-Medu" je vzdělávací nadace Anna Lindh Foundation, kterou v roce 2005 společně založily Arabská liga, EU a UNESCO. Její kulturní politikou, jak ji vysvětlil tehdejší šéf Traugott Schoeffhalter, je "útočit na stereotypy, předsudky a ignoranci a měnit každodenní žurnalistiku" tak, aby prosazovala "mezikulturní porozumění". Rozvíjet "mezikulturní dovednosti novinářů, školáků a umělců, řídit výstavy a kulturní produkce a školit učitele, aby jejich učení bylo multikulturní." Ovlivňovat školní osnovy, aby se staly multikulturní přepracováním učebnic a vzdělávacích pomůcek". K tomuto účelu EU uzavřelo smlouvu o spolupráci s islámskou vzdělávací, vědeckou a kulturní organizací ISESCO, jejímž vyhlášeným programem je šířit islámské myšlení a životní styl v celém světě. V Dánsku v roce 2006 uspořádala šestitýdenní islámský festival. 

Nelze této kampani upřít úspěch: jen Itálie odhaduje, že na islám v uplynulém desetiletí konvertovalo nejméně čtvrt (podle některých pramenů až půl) milionu mladých Italů. Žádná reciproční propagace křesťanské kultury v islámských zemích ze zdrojů EU neprobíhá, je to tažení jednosměrné.

Otázku, proč se žádné zprávy o "Euro-Med" neobjevují v hlavích médiích, se konference pokusila zodpovědět informací o průběhu semináře pracovníků médií s činiteli EU na téma "rasismus, xenofobie a média" ve Vídni v květnu 2006. Ten po konstatování, že standardy zpravodajství a odpovědností médií zdaleka nejsou uspokojivé, ujistil, že EU nehodlá média cenzurovat či regulovat, nýbrž že všechno raději ponechá "seberegulaci prostřednictvím profesních organizací". Slovy komisařky pro "vnější vztahy a evropskou sousedskou politiku" Benity Ferrero Waldnerové je to proto, že "svoboda projevu je centrální mezi hodnotami a tradicemi Evropy", ale "její zachování závisí na odpovědném chování jednotlivců". Logické: svobodu zachová ten, kdo se jí dobrovolně vzdá.

Konference SIOE konstatovala, že taková odpovědná seberegulace už zjevně v Dánsku funguje dokonale, neboť se na ni nedostavil nikdo z hlavních médií - ani vysvětlit, proč o "Euro-Medu" média neinformují, ani o konferenci informovat veřejnost. Ani jí se tedy nepodařilo protrhnout mediální zatmění, třebaže dva týdny po ní přišlo další potvrzení od Evropské komise ve sdělení Evropskému parlamentu z 10.6. 2009: 

"Byla dohodnuta společná agenda pro usnadnění integrace do evropských společností. Byla také ustavena partnerství s neunijními zeměmi, aby se otázky migrace mohly řídit harmonicky. V roce 2006 bylo v Unii registrováno 18,3 milionu neunijních občanů. Dá se očekávat, že migrační tlaky budou sílit. Je to následkem populačního růstu a chudoby v mnoha zemích jejich původu a stárnutím populace Evropy. Mezi lety 2008 a 2060 poklesne počet lidí pracovního věku o 50 milionů." A ty chce EU doplnit z islámských zemí.

Ale mediální zatmění trvá. Musely je až z Ameriky natrhnout Washington Times, když si 30. prosince troufly ocitovat Wildersovo varování: "Jsme teď svědky hlubokých proměn, které navždy změní osud Evropy a odešlou celý kontinent do, slovy Ronalda Reagana, tisíciletého temna."

A někdo z našich politiků, kteří nás tak nadšeně do Lisabonské smlouvy táhli, nám už pomalu dluží upozornění, kdy ty partnerské migrační toky dotečou k nám a jak si s nimi máme poradit. 

Vyšlo v týdeníku Eur
 

2 lidé ohodnotili tento článek.

Komentáře

Zobrazit vše (169)
Zobrazit starší komentáře

101 Niodexcall Niodexcall | E-mail | Web | 3. září 2017 v 20:46 | Reagovat

quick personal loans bad credit - https://personalnerloan.org/
get out of debt <a href=https://personalnerloan.org/>best personal loans</a> ’

102 Locebydrig Locebydrig | E-mail | Web | 4. září 2017 v 0:12 | Reagovat

small business loans bad credit - https://installmentsfnloan.org/
1 hour payday loans no credit check <a href=https://installmentsfnloan.org/>online installment loans</a> ’

103 Jntattime Jntattime | E-mail | Web | 5. září 2017 v 12:24 | Reagovat

cialis effects - http://haycialis.com/
cialis women side effects <a href="http://haycialis.com/">cialis pills</a> ’

104 Jntattime Jntattime | E-mail | Web | 5. září 2017 v 13:19 | Reagovat

cialis every day pill - http://haycialis.com/
online generic cialis <a href="http://haycialis.com/">cialis cheap</a> ’

105 Krtadenna Krtadenna | E-mail | Web | 5. září 2017 v 23:12 | Reagovat

canada cialis - http://jrucialis.com/
what is cialis <a href=http://jrucialis.com/>cialis buy</a> ’

106 LmnInelia LmnInelia | E-mail | Web | 6. září 2017 v 2:48 | Reagovat

viagra samples free - http://fuyviagraf.com/
brand generic viagra <a href=http://fuyviagraf.com/>viagra pills</a> ’

107 KirSteelp KirSteelp | E-mail | Web | 6. září 2017 v 11:01 | Reagovat

cialis online prescription
<a href="http://haycialis.com/">cialis online</a>
cialis for sale in canada
<a href="http://haycialis.com/">buy cialis</a> ’

108 Cofcb58o Cofcb58o | E-mail | Web | 8. září 2017 v 14:17 | Reagovat

Xxx Prono Hub. Teen Pussy Film.  <a href="https://nesaporn.mobi/">nesaporn.mobi</a>  Big Ass Sex Vedeo. Porno Teen Sex Video.

109 GryuSwisy GryuSwisy | E-mail | Web | 8. září 2017 v 16:47 | Reagovat

loan payment calculator - http://cashadvancegtrtyu.net/
1 hour faxless payday loan <a href=http://cashadvancegtrtyu.net/>quick cash</a> ’

110 Bmaduncodo Bmaduncodo | E-mail | Web | 9. září 2017 v 17:57 | Reagovat

online loans no credit check instant approval
<a href="http://installmentloanwefg.net/">get installment loan</a>
capital finance one payday loans
<a href="http://installmentloanwefg.net/">installments loans</a> ’

111 DrvbEpinny DrvbEpinny | E-mail | Web | 11. září 2017 v 3:01 | Reagovat

viagra uk sales - http://viagracefo.com/
uk viagra <a href="http://viagracefo.com/">cheap viagra</a> ’

112 Vuoincory Vuoincory | E-mail | Web | 11. září 2017 v 18:57 | Reagovat

is generic viagra safe - http://viagrapbna.com/
buy real viagra online <a href=http://viagrapbna.com/>viagra pills</a> ’

113 Vuoincory Vuoincory | E-mail | Web | 11. září 2017 v 23:06 | Reagovat

best generic viagra - http://viagrapbna.com/
viagra online buy brand generic <a href=http://viagrapbna.com/>cheap viagra</a> ’

114 LaloSpobby LaloSpobby | E-mail | Web | 12. září 2017 v 13:48 | Reagovat

viagra soft
<a href="http://viagrapaoe.com/">viagra pills</a>
where can you buy viagra
<a href=http://viagrapaoe.com/>viagra price</a> ’

115 Aasxutessy Aasxutessy | E-mail | Web | 13. září 2017 v 2:41 | Reagovat

safe generic viagra
<a href="http://viagrapbna.com/">viagra pills</a>
where can i buy viagra
<a href=http://viagrapbna.com/>viagra online</a> ’

116 Bsdcuncodo Bsdcuncodo | E-mail | Web | 13. září 2017 v 23:44 | Reagovat

account now payday loans
<a href="https://paydaykmae.com/">payday loans online</a>
loan with bad credit
<a href="https://paydaykmae.com/">payday loans</a> ’

117 Bvujvimarm Bvujvimarm | E-mail | Web | 14. září 2017 v 2:21 | Reagovat

debt consolidation help
<a href="https://paydayaikloans.org/">payday loans online</a>
10 dollar payday loan
<a href=https://paydayaikloans.org/>cash advance</a> ’

118 LvdtOdorne LvdtOdorne | E-mail | Web | 14. září 2017 v 14:24 | Reagovat

online loans no credit check
<a href="https://cashadvanceamericasev.org/">payday loans online</a>
24 hour payday loans
<a href=https://cashadvanceamericasev.org/>payday loans online</a> ’

119 VrysPhycle VrysPhycle | E-mail | Web | 14. září 2017 v 15:19 | Reagovat

payday loans direct lender no credit check
<a href="https://cashadvancemuil.com/">payday loans online</a>
are online payday loans
<a href=https://cashadvancemuil.com/>cash advance</a> ’

120 Seccplups Seccplups | E-mail | Web | 15. září 2017 v 17:45 | Reagovat

viagra shelf life
<a href="http://newrxgeneric1buyv.com/">viagra</a>
cheapest viagra online
<a href="http://newrxgeneric1buyv.com/">viagra</a> ’

121 Ltuburgelm Ltuburgelm | E-mail | Web | 15. září 2017 v 20:06 | Reagovat

soft viagra
<a href="http://newcheaprx1onlinev.com/">generic viagra</a>
buy brand viagra online
<a href=http://newcheaprx1onlinev.com/>viagra online</a> ’

122 Lmldplups Lmldplups | E-mail | Web | 17. září 2017 v 16:22 | Reagovat

viagra patent
<a href="https://viagraciom.com">viagra online</a>
viagra online canadian pharmacy
<a href="https://viagraciom.com">viagra</a> ’

123 Vtnblexcall Vtnblexcall | E-mail | Web | 18. září 2017 v 17:55 | Reagovat

american advance payday loans - http://personalnerloan.org/
myaffiliateprogram <a href=http://personalnerloan.org/>personal loan online</a> ’

124 Mmneexcall Mmneexcall | E-mail | Web | 18. září 2017 v 19:13 | Reagovat

cash loan - http://personalnerloan.org/
apply for a payday loan online <a href=http://personalnerloan.org/>personal loan online</a> ’

125 bztbx bztbx | E-mail | Web | 18. září 2017 v 22:32 | Reagovat

Free Young Sex Tube. Schoolgirl Sex Movies.  <a href="http://xxxlib.mobi">xxxlib.mobi</a> Hottest Sex Video. Free Hd Teen Pron.

126 Vtbutessy Vtbutessy | E-mail | Web | 19. září 2017 v 22:51 | Reagovat

cialis effects
<a href="http://cialisneab.com/">cialis</a>
generic cialis cheap
<a href=http://cialisneab.com/>cialis</a> ’

127 lhtak lhtak | E-mail | Web | 23. září 2017 v 12:09 | Reagovat

Raugh Sex Video. <a href="http://sfico.info">http://sfico.info</a> Young Cam Porn.

128 bkfzl bkfzl | E-mail | Web | 23. září 2017 v 12:42 | Reagovat

Sex Clips Naked. <a href="http://sfico.info">https://sfico.info</a> Free Porn Clibs.

129 ulyki ulyki | E-mail | Web | 23. září 2017 v 13:23 | Reagovat

Pussy Fuck Move. <a href="http://sfico.info">https://sfico.info</a> Teen Babe Tube.

130 Ldvurgelm Ldvurgelm | E-mail | Web | 24. září 2017 v 23:19 | Reagovat

cheap viagra without prescription
<a href="http://fuyviagraf.com/">viagra online</a>
viagra order online
<a href=http://fuyviagraf.com/>viagra online</a> ’

131 VqvqNoine VqvqNoine | E-mail | Web | 25. září 2017 v 2:20 | Reagovat

order cheap cialis
<a href="http://gawcialis.com/">generic cialis</a>
cialis canada price
<a href=http://gawcialis.com/>generic cialis</a> ’

132 FsvSteelp FsvSteelp | E-mail | Web | 25. září 2017 v 3:13 | Reagovat

cialis 20 mg side effects
<a href="http://retcialis.com/">buy cialis</a>
cialis 20
<a href="http://retcialis.com/">cialis online</a> ’

133 Azsvurgelm Azsvurgelm | E-mail | Web | 26. září 2017 v 0:15 | Reagovat

can women take viagra
<a href="http://viagraonszb.com/">viagra</a>
viagra oral jelly
<a href=http://viagraonszb.com/>viagra</a> ’

134 Lewfhplups Lewfhplups | E-mail | Web | 26. září 2017 v 4:13 | Reagovat

100mg viagra
<a href="https://viagrawasdc.com/">cheap viagra</a>
canada viagra
<a href="https://viagrawasdc.com/">cheap viagra</a> ’

135 LvvdGreple LvvdGreple | E-mail | Web | 27. září 2017 v 4:02 | Reagovat

buy cheap viagra - https://viagraciom.com
buy viagra online no prescription <a href=https://viagraciom.com>viagra online</a> ’

136 Krtpalgoli Krtpalgoli | E-mail | Web | 27. září 2017 v 10:49 | Reagovat

cialis pills cost - http://haycialis.com/
low dose cialis <a href=http://haycialis.com/>generic cialis</a> ’

137 acqsm acqsm | E-mail | Web | 28. září 2017 v 15:41 | Reagovat
138 LmazOdorne LmazOdorne | E-mail | Web | 29. září 2017 v 1:16 | Reagovat

payday loans today
<a href="https://paydayrvyaf.com/">cash advance credit card</a>
fast payday loan
<a href=https://paydayrvyaf.com/>payday loans no credit check</a> ’

139 Fvthsuncodo Fvthsuncodo | E-mail | Web | 29. září 2017 v 8:19 | Reagovat

payday loans no credit check no faxing
<a href="https://cashrvyn.com/">payday advance</a>
1 hour payday loans
<a href="https://cashrvyn.com/">payday advance</a> ’

140 Ikmevimarm Ikmevimarm | E-mail | Web | 29. září 2017 v 8:46 | Reagovat

and fast payday loans
<a href="https://paydayrvjlo.com/">payday loans</a>
online loan
<a href=https://paydayrvjlo.com/>fast payday loan</a> ’

141 dirol dirol | E-mail | Web | 30. září 2017 v 7:19 | Reagovat

Bbw India Xxx. <a href="http://xnxxx.pro">http://xnxxx.pro/</a>

142 mmwdg mmwdg | E-mail | Web | 30. září 2017 v 11:57 | Reagovat

Wet Teen Sex. <a href="http://xnxxx.pro">xnxxx.pro</a>

143 Fvrcblaxia Fvrcblaxia | E-mail | Web | 30. září 2017 v 21:32 | Reagovat

between payday loans inc
<a href="https://cashadvanceamericasev.org">payday loans</a>
apply for a payday loan over the phone
<a href=https://cashadvanceamericasev.org>cash advance usa</a> ’

144 mklpu mklpu | E-mail | Web | 3. října 2017 v 2:01 | Reagovat

Desi Girl Sex.   <a href="https://kashtanka.tv">kashtanka.tv</a>

145 BvevSpobby BvevSpobby | E-mail | Web | 3. října 2017 v 21:29 | Reagovat

what would happen if a girl took viagra
<a href="http://ericviaed.com/">buy viagra</a>
generic viagra review
<a href=http://ericviaed.com/>viagra</a> ’

146 egvoa egvoa | E-mail | Web | 6. října 2017 v 4:24 | Reagovat

Desi Girl Sex.   <a href="https://gunaporn.net">gunaporn.net</a>

147 VtvzvdCeab VtvzvdCeab | E-mail | Web | 6. října 2017 v 21:21 | Reagovat

average cost of cialis - https://genonlinecialis.com
cialis every day pill <a href=https://genonlinecialis.com>buy cialis</a> ’

148 Sfgfbblurgy Sfgfbblurgy | E-mail | Web | 2. listopadu 2017 v 0:21 | Reagovat

bad credit payday loans online - https://paydaaexc.com
apply for a payday loan over the phone <a href=https://paydaaexc.com>pay day loan</a> ’

149 Sadmf788q Sadmf788q | E-mail | Web | 5. listopadu 2017 v 5:48 | Reagovat

Massage yoni video.  <a href="http://www.pronhub.xyz/">http://www.pronhub.xyz/</a> Tamil audio sex talk download. Nude Hijab Porn. Japanese house intruder.

150 Zckuf817b Zckuf817b | E-mail | Web | 5. listopadu 2017 v 11:58 | Reagovat

Tight vaginas porn.  <a href="http://www.pronhub.xyz">http://www.pronhub.xyz</a> Small Tits Teen Anal. Realgf sex. Sexy Mom Indian.

151 MbjmkEpinny MbjmkEpinny | E-mail | Web | 5. prosince 2017 v 0:46 | Reagovat

viagra best price
http://vipnowed7.com/
viagra generic india
<a href="http://vipnowed7.com/viagra-without-a-prescription/">viagra pills</a>
viagra alcohol

152 Lssbdcutessy Lssbdcutessy | E-mail | Web | 5. prosince 2017 v 9:46 | Reagovat

viagra canada no prescription
http://canadiannowv.com/
herbal uk viagra
<a href="http://canadiannowv.com/viagra-online-without-prescription/">generic viagra</a>
viagra online shop

153 JthasOdorne JthasOdorne | E-mail | Web | 24. prosince 2017 v 3:05 | Reagovat

debt management
<a href="https://24hrspaydayloans.com/">payday loans online</a>
online loans
<a href=https://24hrspaydayloans.com/>online payday loan</a>

154 Dbsdbuncodo Dbsdbuncodo | E-mail | Web | 24. prosince 2017 v 21:15 | Reagovat

canada payday loans
<a href="https://paydayloansxxe.com/">cash loan</a>
online payday advance loans
<a href="https://paydayloansxxe.com/">cash advance loans</a>

155 Dbsgguncodo Dbsgguncodo | E-mail | Web | 25. prosince 2017 v 19:36 | Reagovat

small personal loans
<a href="https://rfgpersonalloan.com/">payday loans online</a>
american loans
<a href="https://rfgpersonalloan.com/">best online payday loans</a>

156 JtbwwOdorne JtbwwOdorne | E-mail | Web | 27. prosince 2017 v 14:00 | Reagovat

loan online payday loan
<a href="https://loansonlinevaec.org/">pay day loans</a>
personal installment loan
<a href=https://loansonlinevaec.org/>instant payday loans</a>

157 JtaxOdorne JtaxOdorne | E-mail | Web | 28. prosince 2017 v 14:22 | Reagovat

cash today
<a href="https://badcreditnyrc.org/">pay day loans</a>
payday loan brokers
<a href=https://badcreditnyrc.org/>payday loans online same day</a>

158 JbsxxOdorne JbsxxOdorne | E-mail | Web | 29. prosince 2017 v 21:26 | Reagovat

american advance payday loans
<a href="https://quickkiinstallmentloans.org/">instant payday loans</a>
quick personal loans online
<a href=https://quickkiinstallmentloans.org/>payday loans near me</a>

159 Dnbcuncodo Dnbcuncodo | E-mail | Web | 1. ledna 2018 v 20:05 | Reagovat

canada payday loans
<a href="https://paydaynnoo.org/">online payday loan</a>
apply for payday loan
<a href="https://paydaynnoo.org/">cash loan</a>

160 Dbsuncodo Dbsuncodo | E-mail | Web | 9. ledna 2018 v 13:17 | Reagovat

personal bad credit loans
<a href="https://payday-loans.us.org/">payday advance loans</a>
ameriloan payday loans
<a href="https://payday-loans.us.org/">online payday loan</a>

161 Gevuntork Gevuntork | E-mail | Web | 17. ledna 2018 v 14:29 | Reagovat

cialis generic canada
<a href="http://jrucialis.com/">cialis</a>
cialis no prescription needed
<a href=http://jrucialis.com/>buy cialis professional</a> ’

162 MbedtEpinny MbedtEpinny | E-mail | Web | 26. ledna 2018 v 6:19 | Reagovat

viagra 100mg dosage
<a href="http://genericonlineviaqra.com/">viagra pills</a>
brand pfizer viagra
<a href="http://genericonlineviaqra.com/">buy generic viagra</a> ok’

163 RvdEpinny RvdEpinny | E-mail | Web | 27. ledna 2018 v 18:53 | Reagovat

buy viagra pills http://genericonlineviaqra.com/ ok’

164 eroxisy eroxisy | E-mail | Web | 29. srpna 2018 v 4:55 | Reagovat

viagra coupon code
http://viagragenups.com/#

165 Avoits Avoits | E-mail | Web | 29. srpna 2018 v 12:36 | Reagovat
166 Admini Admini | E-mail | Web | 31. srpna 2018 v 4:54 | Reagovat

how to make natural viagra
http://viagragenups.com/#

167 Piobre Piobre | E-mail | Web | 5. září 2018 v 12:00 | Reagovat

cialis compare prices
http://cialiscnrx.com/#

168 depsiny depsiny | E-mail | Web | 18. října 2018 v 2:47 | Reagovat

algodones mexico purple pharmacies
<a href="http://www.buygenviagra.com/#">buy generic viagra online</a>

169 trouts trouts | E-mail | Web | 18. října 2018 v 3:01 | Reagovat

cialis 5mg from canada
<a href="http://www.buygenviagra.com/#">buy viagra</a>

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama